HAVEBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

345554. HAVEBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

Rund, foldbar.
Højde 66 cm, diameter 100 cm.

Brugsslitage, lidt rust på metalstativet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rund, foldbar.
Højde 66 cm, diameter 100 cm.

Antal besøg: 698