Kommode og SVINEVATTERE, 1800/2000 århundrede.

345524. Kommode og SVINEVATTERE, 1800/2000 århundrede.

Kommode 119, bredde 57, længde 85 cm. Grisevogter højde 76 cm.

Ridser, mærker, pigtail med skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.742