ARVID WALLINDER. Nøgenmodel, olie på Panel, signeret og dateret -46.

345487. ARVID WALLINDER. Nøgenmodel, olie på Panel, signeret og dateret -46.

Mål: 55x46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 55x46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 811