VÆGUR, såkaldt DROP WATCH, 1800-tallet.

34544. VÆGUR, såkaldt DROP WATCH, 1800-tallet.

Fineret i mahogni med metalindlæg, dekoration med udskårne greb, ottekantet top med skive bag glas. Højde 61.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 1.356