TAKKRONA, anden halvdel af det 20. århundrede.

345424. TAKKRONA, anden halvdel af det 20. århundrede.

6 lyspunkter.
Højde inkl. kæde 60 cm, diameter 42 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 lyspunkter.

Brugsslitage.

Antal besøg: 473