Kommode, 1960'erne.

Kommode, 1960'erne.
345391. Kommode, 1960'erne.

Teaktræ med tre skuffer, forsænket træbeslag. Længde 82, bredde 41, højde 69 cm.

Mærker, slitage, kassering og bundkasse træg.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
345391. Kommode, 1960'erne.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.421