OVN, til bioethanol, 20. århundrede.

34536. OVN, til bioethanol, 20. århundrede.

Marmoreret indretning. Leveres med keramisk træ. Længde 121, bredde 42, højde 107 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.260