SPØGELSE. SUKKERKASSE, NEO-ROCOCO, NYSØLV, WARSZAWA.

3452785. SPØGELSE. SUKKERKASSE, NEO-ROCOCO, NYSØLV, WARSZAWA.

Bundmærket. Højde: ca. 11 cm. Længde: ca. 14,6 cm.

Gipsslitage. Slid og slid på overfladen. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 438