SKRIVEBORD, Hævet og sænket, Ikea.

3452500. SKRIVEBORD, Hævet og sænket, Ikea.

ca. 80 x 160 cm, 73 cm høj.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 80 x 160 cm, 73 cm høj.

Antal besøg: 313