TRÆRELIEF, sidste halvdel af 1800-tallet.

345144. TRÆRELIEF, sidste halvdel af 1800-tallet.

Skåret figurscene og stel med fascesbord i patineret træ. Vedhæftet gavekort på verso. 37x30 cm.

Overfladeslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage, ridser.

Antal besøg: 524