MODE SMYKKESÆT, 3X DAMERING, NR. 14, 1X NO.12, FORGYLDT, VINTAGE TIL MODERNE.

3451316. MODE SMYKKESÆT, 3X DAMERING, NR. 14, 1X NO.12, FORGYLDT, VINTAGE TIL MODERNE.

Mode smykkekollektion bestående af tre kvinders ringe.
Dating unøjagtig: Moderne til vintage
Alle er sølvbelagte og sat med sten.

Fra venstre mod højre:
1. Ringstørrelse ca. 14/Omkreds 54mm
Perlestørrelse DM ca. 6 mm
Stemplet interiør: GAVON

2. Ringstørrelse ca. 14,5/U. 54,5 mm
Bredde ca. 6 mm
Stemplet interiør: GAVON

3. Ringstørrelse ca. 14/U 54mm
Stemplet interiør: GAVON

4. ring størrelse 12/U 52mm
Mørk patineret med en lille sten.

Meget god stand, ingen defekter.

Fra venstre mod højre:
Perlestørrelse DM ca. 6 mm
Stemplet interiør: GAVON

Bredde ca. 6 mm
Stemplet interiør: GAVON

Stemplet interiør: GAVON

4. ring størrelse 12/U 52mm

Betalingsmetode for genstanden

PayPalBetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Schanzenstraße 9
68159 Mannheim
Tyskland

Placering
MA - PK 1
Antal besøg: 17

Andre interessante genstande