THORE ANDERSSON. Olie på lærred, signeret og dateret -66.

3449882. THORE ANDERSSON. Olie på lærred, signeret og dateret -66.

Portræt af en kvinde.

55 x 46 cm.

Rammemål: 68 x 58,5 cm.

Mindre overfladeslid. Det samlede indtryk spiser godt.

Tema

Racken and Arvika

Få foretaget en gratis vurdering!

Portræt af en kvinde.

55 x 46 cm.

Rammemål: 68 x 58,5 cm.

Tema

Racken and Arvika

Antal besøg: 1.544