FOLDEBORD, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

3449337. FOLDEBORD, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

Fineret med barlind, benstativ med lyre, 1 kasse, på karruseller.

Højde 42
Skive 15+44+15
Dybde 37

(cm).

Slid, slidmærker, malingsrevner, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 42
Skive 15+44+15
Dybde 37

(cm).

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Placering
Montervägg 5
Antal besøg: 72