SKRIVEBORD, med køleskab, moderne.

3448573. SKRIVEBORD, med køleskab, moderne.

Ben af gult metal. Glasskive i sort metalramme. Gør ondt med dør betrukket i læder og bageste køleskab Electrolux. Længde 140, bredde 55, højde 74 cm.

Brugsslitage. Glasplade med mindre mærker og ridser. Det ene ben mangler gulvbeskyttelse. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 307