DAVID BUTLER, RING MED DIAMANTER.

3448033. DAVID BUTLER, RING MED DIAMANTER.

BRILJANTSLEBEN DIAMANT på ca 0,03 ct samt tre mindre i 18k guld, stemplet David Butler, Malmö 2010, str. 16 1/4, vægt 5,6 gram, etui.

Brugsslitage, mindegravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindegravering.

Antal besøg: 358