Kommode, med stenplade i rokokostil, 20. århundrede.

344784. Kommode, med stenplade i rokokostil, 20. århundrede.

Kommode, rokoko stil, 20. århundrede.
Bredde 84 cm Dybde 42 cm Højde 75 cm.

Brugsslitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, stødmærke.

Antal besøg: 902