DESK engelsk stil, 20. århundrede.

344727. DESK engelsk stil, 20. århundrede.

Taks, messingbeslag, skive beklædt med grønt læder. Ni skuffer. Længde 122, bredde 59, højde 77,5 cm.

Slitage, stødskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stødskader.

Antal besøg: 838