HILDING BOSSLER. Olie på lærred, signeret.

344706. HILDING BOSSLER. Olie på lærred, signeret.

Hus ved havet. Ca. 25x41,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hilding Bossler (1899–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hilding Bossler (1899–1994)

Antal besøg: 1.219