RADIO, bakelit.

RADIO, bakelit.
3446957. RADIO, bakelit.

højde 17 cm, længde 24 cm.

Ledning afskåret. Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!
3446957. RADIO, bakelit.

højde 17 cm, længde 24 cm.

Antal besøg: 210