SYKASSE PÅ BEN, 20. årh.

SYKASSE PÅ BEN, 20. årh.
3446517. SYKASSE PÅ BEN, 20. årh.

Højde ekskl. håndtag 44 cm
Dimensioner: ca. 49 x 31 cm.

Et hængsel løst, skruer mangler
Pletter, ridser, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ekskl. håndtag 44 cm
Dimensioner: ca. 49 x 31 cm.

Pletter, ridser, snavs.

Antal besøg: 336