BORDURR, forgyldt træ, 1700-tallet.

3445829. BORDURR, forgyldt træ, 1700-tallet.

Højde 55 cm, bredde 48 cm, dybde 15 cm.
Virker sandsynligvis senere.

Slid og malingstab. Pendul og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Virker sandsynligvis senere.

Antal besøg: 342