DESK, Louis XV stil, Charles Cressent kunst.

344434. DESK, Louis XV stil, Charles Cressent kunst.

Fineret med jacaranda, delvist forgyldt bronzebeslag, hjørner med hermerdekoration, tre skuffer, læderbeklædt top med guldsnit, højde 78, bredde 165 dybde 85 cm.

Slid, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, nøgle mangler.

Antal besøg: 4.038