PAUL HØM. MADONNA.

PAUL HØM. MADONNA.
3444063. PAUL HØM. MADONNA.

Signeret og dateret 1958, olie på lærred, 60x49,5 cm.

Ramme med let håndteringsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
3444063. PAUL HØM. MADONNA.

Antal besøg: 494