HUGO LEPIK. Olie på lærred, signeret.

34436. HUGO LEPIK. Olie på lærred, signeret.

Tulipaner i vase. 35x28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hugo Lepik (1905–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Tulipaner i vase. 35x28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hugo Lepik (1905–2001)

Antal besøg: 1.547