SPEJLE, 2 stk, 1900-tallet, rokoko og gustaviansk stil.

34428. SPEJLE, 2 stk, 1900-tallet, rokoko og gustaviansk stil.

Forgyldt spejl i gustaviansk stil højde 69 cm. Rokoko-stil spejl bredde 64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.283