ANTONI TÀPIES. „Amnesty Llibertat“.

3442079. ANTONI TÀPIES. „Amnesty Llibertat“.

Litografi
Signeret på jern. Lavet af Polígrafa i Barcelona i 1976.
59x45 cm.

Bøjningsmærker og pletter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
59x45 cm.

Bøjningsmærker og pletter.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 777