KASSETTEPLADE, MARANTZ 5020, 1900 ÅRHUNDREDE.

3441623. KASSETTEPLADE, MARANTZ 5020, 1900 ÅRHUNDREDE.

Længde 44 sm.
Bredde 29 cm.
Højde 19 cm.

Fugttestet.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 44 sm.
Bredde 29 cm.
Højde 19 cm.

Fugttestet.
Brugsslitage.

Antal besøg: 865