MONOGRAMMIST "E" (19./20. JHD.). "Solopgang ved en Brandenburgersø".

343964. MONOGRAMMIST "E" (19./20. JHD.). "Solopgang ved en Brandenburgersø".

Olie på lærred, 26 x 55,5 cm, monogram, dateret (190)5, indskrevet med blyant på bagsiden.

uden væsentlige mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

uden væsentlige mangler.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 667