HAVEBORD, træ, Jutlandia Scandinavian Design.

3439254. HAVEBORD, træ, Jutlandia Scandinavian Design.

Højde ca. 72 cm.
Ca. 80x150 cm.

Brugsslitage, snavs, ridser og gnidning.
Kogt knogle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 72 cm.
Ca. 80x150 cm.

Kogt knogle.

Antal besøg: 1.086