ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURSAMMENSÆTNING MED RYGENDE MÆND.

3438953. ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURSAMMENSÆTNING MED RYGENDE MÆND.

Signeret, olie på lærred 58,5x72 cm.

Ramme med lettere gnidning.

Tema

Crafoord Curated

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med lettere gnidning.

Tema

Crafoord Curated

Antal besøg: 3.094