BORD, 1800-/1900-talets begyndelse.

3438620. BORD, 1800-/1900-talets begyndelse.

Hårdtræ. En kasse i sersjanten. Tilspidsede ben. Længde 92, bredde 44, højde 77 cm.

Slid og slitage. Ormetunge. Revner i disken. Lim. Renoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 732