RYGSÆK MED KLAPSTOL, LÆDER.

RYGSÆK MED KLAPSTOL, LÆDER.
3437527. RYGSÆK MED KLAPSTOL, LÆDER.

Jagt/udendørs rygsæk med klapstol, læder, med ekstra sædehynde.
Højde foldede dimensioner (foto) ca. 55 cm.

Brugsslitage.
Pind til den ekstra sædepude mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 615