BUST, kvinde, marmor, omkring århundredeskiftet 18/1900.

343715. BUST, kvinde, marmor, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Mærket under bunden. Højde 9,3 cm.

Basen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Basen mangler.

Antal besøg: 1.941