KANTINE, kobber, Sterno Ware. Første halvdel af det 20. århundrede.

343684. KANTINE, kobber, Sterno Ware. Første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 62, bredde 33, højde 37 cm. Fra Hotel Knaust i Sundsvall.

Brug/aldersslitage. Irritationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.068