CYSTER. 18. ÅRHUNDREDE.

CYSTER. 18. ÅRHUNDREDE.
3436199. CYSTER. 18. ÅRHUNDREDE.

Jernbeslag. Indersiden af låget med initialer B.J.D.R og dateret 1729. Bakke. Længde: ca. 139 cm. Højde: ca. 53 cm. Bredde: ca. 53 cm.

Nogle tørre revner. Brug og aldersslid.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 374