AXEL OLSON. EFTER. Komposition med violin, tekande og pierrot. Farvelitografi, stempel signeret og nummereret 115/360.

343513. AXEL OLSON. EFTER. Komposition med violin, tekande og pierrot. Farvelitografi, stempel signeret og nummereret 115/360.

52,5 x 41 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

52,5 x 41 cm.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Antal besøg: 1.449