BESTIKSÆT, 63 dele, nysølv, "Vasa", 20. århundrede.

343493. BESTIKSÆT, 63 dele, nysølv, "Vasa", 20. århundrede.

12 gafler, længde 18 cm 12 skeer, længde 18 cm 12 knive, længde 20,5 cm 12 gafler, længde 12,5 cm 12 knive, længde 16 cm Sauceske, serveringsgaffel medfølger giver en suppeske (ikke "Vasa"), og bestik etui i stof.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.284