KLUBSTOLE, et par, første fjerdedel af det 20. århundrede.

343487. KLUBSTOLE, et par, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Betrukket med brunt læder.

Revner og slid. Dele af læder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betrukket med brunt læder.

Antal besøg: 1.003