343447. RACING CYKEL, "Chesini Precision", sidste halvdel af det 20. århundrede.
Fælge 25 tommer, blå-hvid stel.
Opbevaringspose på løst stativ.
Mærket: "Bygget af Sportcenter, Södertälje".
Brugs- og aldersslid. Mangler cykelstøtte.
Ikke gennemgået.
Nøgle/nøgler findes