Børstet metal. 18 lyspunkter. Længde ca. 90 cm, justerbar højde.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.
Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.
Prøv igen om lidt. Hvis det stadig ikke fungerer, kan du kontakte vores support.