Vægplade, majolica, ramme i presset ark, Villeroy & Boch, Schramberg, Tyskland, 18./20. århundrede.

3433711. Vægplade, majolica, ramme i presset ark, Villeroy & Boch, Schramberg, Tyskland, 18./20. århundrede.

Indretning af gule liljer mod turkis base, aftagelig fra rammen. Diameter ca. 30/45 cm.

Mærker, gennem revne, reparation, slid, spåner på fodringen, to metalklør mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Västra rummet
Antal besøg: 106