SALVADOR DALÍ. „Fredsmenorah“.

3433336. SALVADOR DALÍ. „Fredsmenorah“.

Bronze, højde inkl sokkel 35 x 24 cm. Signeret Salvador Dali, nummereret 57/100 og dateret 1981.

God kondition.

Kunstner/designer

Salvador Dalí (1904–1989)

Tema

Selected Sculptures

Få foretaget en gratis vurdering!

God kondition.

Kunstner/designer

Salvador Dalí (1904–1989)

Tema

Selected Sculptures

Antal besøg: 2.237