Skrivemaskine, model T, Imperial, 20. århundrede.

3432945. Skrivemaskine, model T, Imperial, 20. århundrede.

Monteret i taske, taskelængde 33, bredde 32,5, højde 13 cm.

Brugsslitage, ridser, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 447