MINIATURE CHIFFONJE, 18/1900-tallet.

343268. MINIATURE CHIFFONJE, 18/1900-tallet.

Korn malet med marmoreret skive. Højde ca 22 cm.

Slitage, mindre skader, farvetab, nøgleplade på pladeskiven mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 711