BORDLAMPE, glas, rød, Carl Fagerlund, Orrefors.

343261. BORDLAMPE, glas, rød, Carl Fagerlund, Orrefors.

Signeret Orrefors RD 1566 Højde 22 cm til lampeholder.

Brugsslitage Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage Ikke gennemgået.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 3.726