3431715. EN METAL BÆRETASKE.
3431715. EN METAL BÆRETASKE.
Med øverste håndtag og dør i den ene ende (låsbar, men mangler nøgle), med et bredt rum over to korte rum. Malet med navnet „Calne Waterworks Company Limited“ til døren. Højde 36cm x Bredde 31,5 cm x Dybde 38,5 cm.
Generelt slid, mærker og ridser med tab på malingen. Ingen nøgle.