Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
RUNE NILSSON. "On the wind", olie på lærred, signeret.
343151. RUNE NILSSON. "On the wind", olie på lærred, signeret.
47 x 60 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
47 x 60 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
1.212