EINAR ROSÉN. Farvelitografi, signeret Einar Rosén.

3429194. EINAR ROSÉN. Farvelitografi, signeret Einar Rosén.

Billedmål ca. 36x50 cm. Ca. 52x65 cm med ramme.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Rosén (1910–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Rosén (1910–1998)

Antal besøg: 336