SMYKKER, 20. århundrede.

SMYKKER, 20. århundrede.
3428995. SMYKKER, 20. århundrede.

Øreringe, et par, halskæde og to sølv vedhæng. Bronsil AB, Köping.
Broche, mikromosaik.

Brugsslitage. Ikke fuldt gengældt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Broche, mikromosaik.

Antal besøg: 351