SPEJLRAMME og KONSOLTBORD, 17/19. århundrede.

342872. SPEJLRAMME og KONSOLTBORD, 17/19. århundrede.

medfølger ikke, spejlhøjde 124 cm, konsolbord med stenplade højde 80 cm.

Store skader og reparationer, dele mangler, stentavle beskadiget og repareret, senere forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 937